fbpx

Допомога вчителям України

Допомога українським вчителям та студентам

MyCoolClass – це навчальна онлайн-платформа, на якій ми пропонуємо віртуальний дім для вчителів, які виїхали з України, щоб вести свій викладацький бізнес та можливість пропонувати заняття дітям-переселенцям.

Ми можемо запропонувати вчителям спрощену процедуру подачі заявки на участь у MyCoolClass та відмовитися від плати за вступ. Вчителі можуть запропонувати власні заняття (будь-яку мову, предмет, навички чи тему), встановити власний розклад та власні ціни. Вчителі також можуть запропонувати українським дітям безкоштовні уроки та забезпечити додаткову освіту.

Що таке MyCoolClass?

Ми є невеликою, але зростаючою навчальною платформою вчителів, яка є спільною власністю викладачів з усього світу. Платформа MyCoolClass була створена групою онлайн-викладачів, які втомилися від обкрадань великими компаніями і зосередилися на добробуті наших викладачів і студентів, а не на великих прибутках. Ми зареєстровані в Об’єднаному Королівстві як товариство кооперативів та громадської допомоги та дотримуємося семи принципів співпраці.
https://www.ica.coop/en/cooperatives/cooperative-identity

Що я можу викладати в MyCoolClass?

Платформа MyCoolClass відкрита для всіх онлайн-викладачів у всьому світі, які можуть вести свій бізнес як фрілансер. Ви можете створювати пакети уроків, групові курси та пропонувати приватні уроки. Це може бути для будь-якого віку, будь-яка мова, предмет, навички чи теми. Учителі встановлюють власні ціни та графік.

Як MyCoolClass допомагає українським вчителям та студентам?

Мільйони людей вимушені  переселятися, діти залишилися без школи і вчителі без роботи.

MyCoolClass хоче зробити все можливе, щоб поєднати учнів з викладачами в ці важкі часи.

Ми допомагаємо вчителям, скасовуючи вступний внесок для тих, хто втікає з України, і надаючи можливість легко перейти на онлайн-викладання в якості фрілансера. Ми також пропонуємо можливість стати повноправним членом-власником нашої організації. Ми невелика платформа, що розвивається, і фінансується нашими викладачами. MyCoolClass може забезпечити це для 150 викладачів.

Як кооператив, який належить працівникам, усі вчителі сплачують вступний внесок від 5 до 25 фунтів стерлінгів, щоб приєднатися до MyCoolClass. Для біженців цей збір буде скасовано, а після завершення випробувального періоду вам буде надано акцію в розмірі 1 GBP з правом голосу.

Якщо ви не біженець і бажаєте приєднатися до нас як викладач, відвідайте наш головний сайт.

Вчителі, репетитори, кризові консультанти та психотерапевти, які хочуть стати волонтерами, можуть безкоштовно зареєструватися та використовувати нашу платформу.

MyCoolClass буде організовувати безкоштовні групові уроки для дітей з України

Потрібні волонтери, які водночас володіють англійською та українською мовами

Наша команда здебільшого розмовляє англійською з підтримкою іспанською, шведською та польською. Ми шукаємо двомовних волонтерів, які володіють як англійською, так і українською, щоб допомогти нам з керуванням викладачами та перекладами. Наразі у команді адміністрації та менеджменту MyCoolClass працюють люди на безоплатній основі.

MyCoolClass Co-operative Limited є бізнесом, і його не можна помилково сприймати як благодійну організацію. На всі платні заняття на платформі MyCoolClass є внесок у розмірі 19%, який надходить до кооперативу, який демократично контролюється членами. За всі безкоштовні уроки або курси для дітей або волонтерські консультації плата не стягується. Будь ласка, відвідайте веб-сайт нашого кооперативу, щоб дізнатися більше про MyCoolClass. Написано англійською, але можна перекласти українською та російською.

Хочете приєднатися до MyCoolClass?