fbpx

Договір про членство

1. Учасник платформи повинен бути старшим 18 років.

 2. Учасник не повинен бути засудженим за насильницькі злочини у жодній країні

 3. Надайте підтвердження особи*

 4. Заповніть усі необхідні дані профілю Учасника та оновлюйте дані у разі змін.

 5. Учасник повинен мати можливість приймати оплату за допомогою однієї з платіжних систем MyCoolClass (Wise, PayPal або банківський переказ Великобританії).

 6. Учасник повинен погодитися та дотримуватися Умов надання послуг та всіх положень, наведених у Довіднику MyCoolClass, включаючи будь-який кодекс поведінки, який може бути встановлений Радою директорів.

 7. Будьте в курсі новин, зустрічей та подій співпраці.

 8. Просувати MyCoolClass та кооперативи в позитивному світлі та докладати свідомих зусиль, щоб брати участь у кооперативі, включаючи участь у Загальних зборах.

 9. Після завершення випробувального періоду і надання права повноцінного членства, вчителю буде надано частку в розмірі £1.

 10. Після набуття членства, починаючи з першого дня, так званого «дня народження» , кожен член сплачуватиме щорічний членський внесок у розмірі £5. Щороку ця сума буде зніматися з рахунку члена кооперативу.

11. Кооператив утримує 19% від оплати за навчання на платформі для покриття накладних витрат, надання пільг для членів і внеску до загального фонду. Внесок 19% не відшкодовується. Для вчителів, які пропонують безкоштовні заняття або волонтерські послуги, плата не стягується.

12. Щоб набути повноправне членство, викладач повинен завершити 50 годин викладання через платформу MyCoolClass.

13. Надайте підтвердження кваліфікації та/або сертифікати для викладання кожного предмета, курсу або навичок, які ви пропонуєтена платформі. Усі документи підлягають перевірці. *

14. Вчителі повинні мати пристрій, придатний для проведення уроків із веб-камерою та стабільним підключенням до Інтернету.

 15. Вчителі не можуть пропонувати уроки, пакети, курси чи вебінари, які заборонені в Посібнику (наприклад, вивчення Біблії, псевдонаука, виготовлення зброї).

 16. Викладач/Користувачі та Учасники погоджуються на конфіденційність ділової та фінансової інформації MyCoolClass, яка не є загальнодоступною.

 17. Це спеціальна програма лише для вчителів-біженців і призначена для полегшення процесу приєднання до MyCoolClass і не замінює нашу діючу Угоду про членство. Вчителі, які приєднаються до MyCoolClass, повинні відповідати всім вимогам нашої звичайної угоди, щоб отримати повне членство, за винятком вступного внеску.

заява
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 3 files.
Click or drag a file to this area to upload.